Список
педагогічних працівників ВНЗ I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області, які будуть проходити підвищення кваліфікації у Івано – Франківському інституті післядипломної педагогічної освіти у 2016 р.
№ | Прізвище, імя, по батькові | Назва навчального закладу | Дата початку курсів |
1.Викладачі англійської мови
1. | Мельник Ірина Миронівна-спеціаліст | Калуський політехнічний коледж | 19.01.2016 |
2. | Фолюш Оксана Володимирівна-спеціаліст | Бурштинський енергетичний коледж | 19.01.2016 |
3. | Шмідт Любов Михайлівна-II категорія | Коледж електронних приладів | 03.10.2016 |
4. | Максим’юк Любов Іванівна- II категорія | Коломийський педагогічний коледж | 03.10.2016 |
5. | Головчак Наталя Ігорівна-II категорія | Базовий медичний коледж | 19.01.2016 |
6. | Суковата Діна Ігорівна- II категорія | Коледж Прикарпатського національного університету | 19.01.2016 |
7. | Куничак Тетяна Володимирівна-II категорія | Економіко-правовий коледж | 03.10.2016 |
8. | Мільчаковська Олександра Ярославівна-II категорія | Надвірнянський коледж | 03.10.2016 |
9. | Клейнота Ольга Степанівна-I категорія | Коледж електронних приладів | 19.01.2016 |
10. | Шукайлик Анна Петрівна-I категорія | Коломийський медичний коледж | 12.09.2016 |
11. | Осадець Ілона Євгенівна-вища | Калуський політехнічний коледж | 03.10.2016 |
12. | Люшняк Оксана Михайлівна-вища | Коледж електронних приладів | 03.10.2016 |
13. | Гришко Наталя Іванівна-вища | Коледж технологій і бізнесу | 03.10.2016 |
14. | Серман Леся Василівна-вища | Коледж фізичного виховання | 14.11.2016 |
15. | Баревич Ольга Володимирівна-вища | Косівське училище | 19.01.2016 |
16. | Кондрат Лілія Антонівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 19.01.2016 |
17. | Гнатюк Оксана Романівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 19.01.2016 |
18. | Бойчук Наталія Іванівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 12.09.2016 |
19. | Фолюш Оксана Володимирівна | Бурштинський енергетичний коледж | 19.01.2016 |
2.Викладачі німецької мови
1. | Візінський Василь Степанович-вища | Калуський політехнічний коледж | 08.02.2016 |
2 | Перейма Ольга Михайлівна-вища | Калуський політехнічний коледж | 11.04.2016 |
3 | Барабаш Наталія Василівна-спеціаліст | Коледж технологій і бізнесу | 11.04.2016 |
4 | Мартинюк Ростислав Мирославович-спеціаліст | Коломийський медичний коледж | 08.02.2016 |
5 | Головчак Наталія Ігорівна-II категорія | Базовий медичний коледж | 08.02.2016 |
6 | Олійник Аліна Валентинівна-вища | Музичне училище | 08.02.2016 |
7 | Насадик Зоряна Іванівна-I категорія | Тлумацький коледж | 08.02.2016 |
8 | Мельничук Ірина Степанівна-II категорія | Індустріально-педагогічний технікум | 11.04.2016 |
9 | Фреюк Ольга Олексіївна-вища | Снятинський коледж | 08.02.2016 |
10 | Чайковська Віра Ярославівна-вища | Надвірнянський коледж | 11.04.2016 |
11 | Федорак Галина Михайлівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 08.02.2016 |
12 | Кияк Дарія Ростиславівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 08.02.2016 |
13 | Фолюш Оксана Володимирівна | Бурштинський енергетичний коледж | 08.02.2016 |
14 | Шмідт Любов Михайлівна- II категорія | Коледж електронних приладів | 11.04.2016 |
15 | Клейнота Ольга Степанівна-I категорія | Коледж електронних приладів | 08.02.2016 |
3.Викладачі математики
1 | Галій Марія Михайлівна-вища | Калуський політехнічний коледж | 25.01.2016 |
2 | Гамкало Раїса Василівна-вища | Рогатинський аграрний коледж | 12.09.2016 |
3 | Крушельницька Олена Володимирівна- II категорія | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 10.05.2016 |
4 | Гайова Леся Тарасівна-вища | Коломийський медичний коледж | 04.04.2016 |
5 | Федоришин Галина Михайлівна-викладач методист | Коломийський медичний коледж | 12.09.2016 |
6 | Філійович Ірина Борисівна-вища | Коломийський педагогічний коледж | 04.04.2016 |
7 | Янчицька Лідія Тимофіївна-вища | Індустріально-педагогічний технікум | 10.05.2016 |
8 | Клюба Оксана Михайлівна-I категорія | Технікум ресторанного сервісу і туризму | 04.04.2016 |
9 | Лугова Лідія Богданівна-вища | Економіко-правовий коледж | 25.01.2016 |
10 | Тихоліз Тетяна Іванівна-вища | Тлумацький коледж | 25.01.2016 |
11 | Баб’юк Олеся Степанівна-I категорія | Коледж фізичного виховання | 08.02.2016 |
12 | Пожар Тетяна Шопанівна-вища | Коледж фізичного виховання | 08.02.2016 |
13 | Демишин Уляна Сергіївна- II категорія | Надвірнянський коледж | 25.01.2016 |
14 | Демчук Лариса Василівна-спеціаліст | Надвірнянський коледж | 25.01.2016 |
15 | Босович Марія Василівна-вища | Косівське училище | 25.01.2016 |
16 | Яремій Софія Іванівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 25.01.2016 |
17 | Лісовська Світлана Андріївна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 25.01.2016 |
4.Викладачі фізичного виховання
1 | Стеф’юк Петро Юрійович-вища | Косівське училище | 15.02.2016 |
2 | Візінський Роман Васильович-вища | Калуський політехнічний коледж | 15.02.2016 |
3 | Нитчин Мирослава Теодорівна-I категорія | Рогатинський аграрний коледж | 12.09.2016 |
4 | Семко Любомир Володимирович-вища | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 12.09.2016 |
5 | Бевзюк Дмитро Михайлович-вища | Коледж електронних приладів | 28.03.2016 |
6 | Грицюк Лілія Василівна-вища | Коледж електронних приладів | 10.05.2016 |
7 | Сливінський Юрій Дмитрович-вища | Коледж електронних приладів | 10.05.2016 |
8 | Федор Степан Іванович-викладач методист | Коломийський медичний коледж | 06.06.2016 |
9 | Остапчук Ярослав Іванович-вища | Коломийський медичний коледж | 12.09.2016 |
10 | Лазарович Петро Володимирович-спеціаліст | Коломийський медичний коледж | 06.06.2016 |
11 | Вінтоняк Ігор Ярославович-вища | Коломийський педагогічний коледж | 06.06.2016 |
12 | Влашин Тетяна Олексіївна-вища | Базовий медичний коледж | 12.09.2016 |
13 | Нагірна Марія Василівна-спеціаліст | Бурштинський торговельно-економічний коледж | 15.02.2016 |
14 | Слижук Іван Володимирович-- II категорія | Коледж Прикарпатського Національного університету | 28.03.2016 |
15 | Максимчук Володимир Яремович- II категорія | Тлумацький коледж | 12.09.2016 |
16 | Приходько Тетяна Юріївна- II категорія | Коледж фізичного виховання | 28.03.2016 |
17 | Пукіш Микола Васильович-викладач методист | Калуський політехнічний коледж | 10.05.2016 |
18 | Якимечко Олександра Миколаївна- II категорія | Коледж фізичного виховання | 28.05.2016 |
19 | Єненко Галина Миколаївна-спеціаліст | Коледж фізичного виховання | 12.09.2016 |
20 | Бельмега Світлана Михайлівна- II категорія | Коледж фізичного виховання | 10.05.2016 |
21 | Возняк Світлана Григорівна-вища | Коледж фізичного виховання | 15.02.2016 |
22 | Пасічняк Любомир Васильович-вища | Коледж фізичного виховання | 15.02.2016 |
23 | Лущак Анатолій Романович-вища | Коледж фізичного виховання | 15.02.2016 |
24 | Дроздов Андрій Володимирович-вища | Коледж фізичного виховання | 15.02.2016 |
25 | Тодер Юрій Юрійович-вища | Коледж фізичного виховання | 10.05.2016 |
26 | Саверда Ірина Юріївна-II категорія | Коледж фізичного виховання | 12.09.2016 |
27 | Юдкіна Христина Володимирівна-I категорія | Коледж фізичного виховання | 12.09.2016 |
28 | Волощук Олександр Ілліч-вища | Снятинський коледж | 12.09.2016 |
29 | Коптюх Тетяна Олександрівна-вища | Коломийський політехнічний коледж | 06.06.2016 |
30 | Рябко Іван Семенович-I категорія | Бурштинський енергетичний коледж | 12.09.2016 |
31 | Дячук Вікторія Володимирівна-вища | Надвірнянський коледж | 28.03.2016 |
32 | Футумайчук Ольга Володимирівна-вища | Коледж Коломийського університету(Крок) | 15.02.2016 |
33 | Кушлик Петро Іванович-спеціаліст | Коледж медичного університету | 15.02.2016 |
34 | Драганчук Ігор Володимирович-спеціаліст | Коледж медичного університету | 28.03.2016 |
35 | Українець Андрій Ігорович-спеціаліст | Коледж медичного університету | 28.03.2016 |
36 | Кудляк Іван Богданович-вища | Коледж Прикарпатського Національного університету | 15.02.2016 |
37 | Колос Михайло Володимирович-I категорія | Рогатинський аграрний коледж | 10.05.2016 |
5.Викладачі історії
1 | Сімків Зорян Львович-вища | Калуський політехнічний коледж | 08.02.2016 |
2 | Замкова Галина Павлівна-викладач методист | Рогатинський аграрний коледж | 31.10.2016 |
3 | Ольвач Леся Василівна-I категорія | Рогатинський аграрний коледж | 12.09.2016 |
4 | Уханська Мар’ян Іванівна-II категорія | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 14.03.2016 |
5 | Луцан Олена Миколаївна-вища | Коледж електронних приладів | 06.06.2016 |
6 | Оглова Наталя Михайлівна-спеціаліст | Коломийський педагогічний коледж | 10.05.2016 |
7 | Боднарчук Наталя Миронівна-II категорія | Коледж технологій і бізнесу | 10.05.2016 |
8 | Лаврук Кіндрат Григорович-викладач методист | Базовий медичний коледж | 06.06.2016 |
9 | Грибіш Степан Миколайович-I категорія | Бурштинський торговельно-економічний коледж | 14.03.2016 |
10 | Шульц Любомира Іванівна-вища | Індустріально-педагогічний технікум | 31.10.2016 |
11 | Самборський Олег Степанович-вища | Тлумацький коледж | 08.02.2016 |
12 | Сенюк Микола Ярославович-I категорія |
Коледж фізичного виховання
|
06.06.2016 |
13 | Федунків Петро Іванович-вища | Надвірнянський коледж | 31.10.2016 |
14 | Божак Ярослав Васильович-I категорія | Надвірнянський коледж | 12.09.2016 |
15 | Мартинюк Галина Мирославівна-вища | Косівське училище | 25.01.2016 |
16 | Кошак Надія Богданівна-I категорія | Косівське училище | 25.01.2016 |
17 | Яремак Анастасія Іванівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 10.05.2016 |
6.Викладачі інформатики
1 | Плібанський Роман Романович-вища | Калуський політехнічний коледж | 15.02.2016 |
2 | Пронь Юрій Васильович-спеціаліст | Коледж культури і мистецтв | 04.04.2016 |
3 | Сметанюк Вікторія Мирославівна-вища | Коломийський медичний коледж | 04.04.2016 |
4 | Грабець Петро Романович-вища | Коломийський педагогічний коледж | 15.02.2016 |
5 | Казмирчук Наталія Михайлівна-II категорія | Коледж технологій і бізнесу | 04.04.2016 |
6 | Коритко Сергій Михайлович-I категорія | Коледж технологій і бізнесу | 15.02.2016 |
7 | Бедрій Тарас Романович-II категорія | Коледж Прикарпатського Національного університету | 17.10.2016 |
8 | Лукавський Назар Мирославович-I категорія | Індустріально-педагогічний технікум | 17.10.2016 |
9 | Кіндрат Тарас Петровович-спеціаліст | Коледж медичного університету | 15.02.2016 |
7.Викладачі фізики
1 | Мельник Віталій Васильович-II категорія | Рогатинський аграрний коледж | 10.05.2016 |
2 | Гуменюк Степан Дмитрович-вища | Коледж електронних приладів | 12.09.2016 |
3 | Тучак Наталія Юріївна-II категорія | Коледж електронних приладів | 12.09.2016 |
4 | Костик Богдан Федорович-вища | Коледж електронних приладів | 10.05.2016 |
5 | Масловський Олексій Олексійович-вища | Економіко-правовий коледж | 25.01.2016 |
6 | Гуцуляк Ігор Тарасович-вища | Тлумацький коледж | 12.09.2016 |
7 | Гречук Галина Богданівна-вища | Коломийський політехнічний коледж | 25.01.2016 |
8 | Гуменяк Любов Михайлівна-кандидат наук | Надвірнянський коледж | 12.09.2016 |
9 | Угорчук Володимир Васильович-кандидат наук | Надвірнянський коледж | 25.01.2016 |
10 | Сташко Назар Васильович- II категорія | Коледж медичного університету | 25.01.2016 |
11 | Павлюк Ігор Ростиславович- II категорія | Коледж медичного університету | 10.05.2016 |
8.Викладачі предмету Захисту Вітчизни
1 | Гринькевич Петро Петрович-вища | Калуський політехнічний коледж | 18.04.2016 |
2 | Суслик Ілля Дмитрович-спеціаліст | Коледж культури і мистецтв | 18.04.2016 |
3 | Чемерис Микола Юліянович-вища | Індустріально-педагогічний технікум | 21.11.2016 |
4 | Бегін Ярослав Васильович-I категорія | Тлумацький коледж | 21.11.2016 |
5 | Солоненко Василь Іванович-вища | Коледж фізичного виховання | 18.04.2016 |
6 | Юрів Лідія Дмитрівна -II категорія | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 18.04.2016 |
7 | Гуцуляк Мирослава Михайлівна-вища | Тлумацький коледж | 18.04.2016 |
9.Викладачі фізики та математики
1 | Ільницька Ірина Вікторівна-викладач методист | Калуський політехнічний коледж | 29.02.2016 |
10.Викладачі біології
1 | Мотляк Оксана Миколаївна-вища | Калуський політехнічний коледж | 04.04.2016 |
2 | Мальованчук Наталія Валеріївна-I категорія | Базовий медичний коледж | 19.01.2016 |
3 | Романюк Ярема Іванович-вища | Індустріально-педагогічний технікум | 04.04.2016 |
4 | Петруняк Любов Дмитрівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 04.04.2016 |
5 | Тусик Оксана Тимофіївна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 12.09.2016 |
6 | Юрів Лідія Дмитрівна -II категорія | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 12.09.2016 |
7 | Гуцуляк Мирослава Михайлівна-вища | Тлумацький коледж | 12.09.2016 |
11.Викладачі хімії та біології
1 | Козел Олена Іллівна-вища | Коледж електронних приладів | 22.02.2016 |
2 | Пилип’юк Валентина Ярославівна-I категорія | Надвірнянський коледж | 22.02.2016 |
3 | Блага Оксана Юріївна-вища | Рогатинський аграрний коледж | 22.02.2016 |
12.Викладачі хімії та екології
1 | Филик Марта Богданівна-вища | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 12.09.2016 |
2 | Смоленська Віра Володимирівна-викладач методист | Коледж технологій і бізнесу | 19.01.2016 |
13.Вихователі гуртожитків
1 | Лисюк Роман Миколайович-вища | Калуський політехнічний коледж | 10.05.2016 |
2 | Ормезовська Генріха Михайлівна | Коледж фізичного виховання | 10.05.2016 |
14.Викладачі української мови та літератури
1 | Логоза Одарія Петрівна-вища | Калуський політехнічний коледж | 19.01.2016 |
2 | Семків Оксана Василівна-вища | Калуський політехнічний коледж(заруб.літ.) | 19.01.2016 |
3 | Стасів Світлана Григорівна-викладач методист | Калуський політехнічний коледж | 10.10.2016 |
4 | Притика Лілія Ярославівна-вища | Рогатинський аграрний коледж | 04.04.2016 |
5 | Дмитришин Оксана Богданівна-II категорія | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 22.02.2016 |
6 | Мусієнко Оксана Євстахівна-вища | Прикарпатський лісогосподарський коледж | 10.10.2016 |
7 | Лесів Юлія Миколаївна-спеціаліст | Коледж культури і мистецтв | 23.05.2016 |
8 | Козар Наталія Михайлівна-вища | Коломийський педагогічний коледж | 28.03.2016 |
9 | Друк Інна Миколаївна-II категорія | Коледж технологій і бізнесу | 23.05.2016 |
10 | Палагнюк Галина Миколаївна-вища | Коледж технологій і бізнесу | 28.03.2016 |
11 | Іванишин Галина Іванівна-викладач методист | Базовий медичний коледж | 10.10.2016 |
12 | Лазорко Іванна Василівна-I категорія | Бурштинський торговельно-економічний коледж | 29.02.2016 |
13 | Любінець Світлана Теодозіївна-вища | Бурштинський торговельно-економічний коледж | 10.10.2016 |
14 | Іванів Надія Василівна-вища | Бурштинський торговельно-економічний коледж | 10.10.2016 |
15 | Івасів Ярослава Іванівна-вища | Коледж Прикарпатського Національного університету | 22.02.2016 |
16 | Кітура Світлана Антонівна-вища | Тлумацький коледж | 10.10.2016 |
17 | Добровольська Галина Богданівна-II категорія | Калуський коледж економіки і права | 22.02.2016 |
18 | Вівчарик Леся Дмитрівна-I категорія | Коледж Галицької академії | 19.01.2016 |
19 | Ступарик Зінаїда Михайлівна-вища | Івано-Франківський юридичний коледж(Одеська академія) | 19.01.2016 |
20 | Куриляк Андріяна Юріївна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 23.05.2016 |
21 | Вакалюк Іванна Володимирівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 23.05.2016 |
15.Викладачі української мови та зарубіжної літератури
1 | Чупак Любомира Богданівна-I категорія | Рогатинський аграрний коледж | 12.09.2016 |
16.Викладачі зарубіжної літератури
1 | Акімова Любов Іванівна-викладач методист | Коломийський педагогічний коледж | 03.10.2016 |
2 | Гаврилова Валентина Іванівна-викладач методист | Економіко-правовий коледж | 19.01.2016 |
3 | Островська Ірина Володимирівна-вища | Косівське училище | 30.05.2016 |
4 | Калин Ярослава Михайлівна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 30.05.2016 |
17.Художня культура і культурологія
1 | Добровлянська Наталія Володимирівна-вища | Рогатинський аграрний коледж | 08.02.2016 |
18.Викладачі хімії
1 | Захарчук Леся Ярославівна-спеціаліст | Коледж фізичного виховання | 22.02.2016 |
2 | Селепій Наталія Зіновіївна-спеціаліст | Коледж медичного університету | 12.09.2016 |
19.Викладачі географії та екології
1 | Гаврилюк Оксана Вікторівна-вища | Економіко-правовий коледж | 10.10.2016 |
20.Викладачі географії та економіки
1 | Кабин Світлана Василівна-I категорія | Косівське училище | 22.02.2016 |
21.Викладачі географії та основ економічної теорії
1 | Юрчишин Зеновій Любомирович-викладач методист | Коломийський педагогічний коледж | 22.02.2016 |
22.Викладачі географії та біології
1 | Хромчак Ірина Володимирівна-I категорія | Коледж технологій і бізнесу | 25.01.2016 |
23.Методисти навчальних закладів
1 | Володка Юлія Ігорівна-II категорія | Коледж електронних приладів | 19.01.2016 |
2 | Іванів Надія Василівна-II категорія | Бурштинський торговельно-економічний коледж | 19.01.2016 |
24.Психологія
1 | Равлюк Олена Олегівна | Коледж електронних приладів | 26.09.2016 |
2 | Тимчій Іванна Степанівна | Базовий медичний коледж | 25.01.2016 |
3 | Свідзінська Марія Михайлівна | Економіко-правовий коледж | 25.01.2016 |
25.Музичне мистецтво
1 | Родін Євген Вікторович-викладач методист | Коломийський педагогічний коледж | 08.02.2016 |
2 | Курманська Любов Миколаївна-вища | Коломийський педагогічний коледж | 08.02.2016 |
3 | Гринюк Ольга Михайлівнав-вища | Коломийський педагогічний коледж | 17.10.2016 |
26.Образотворче мистецтво
1 | Білоус Ігор Михайлович-вища | Коломийський педагогічний коледж | 14.11.2016 |
27.Культурологія
1 | Мосорик Леся Михайлівна-I категорія | Базовий медичний коледж | 08.02.2016 |
28.Бібліотекарі
1 | Винник Марія Йосипівна | Коледж Прикарпатського Національного університету | 15.02.2016 |
2 | Ковтонюк Світлана Миколаївна | Бурштинський енергетичний коледж | 19.01.2016 |
3 | Процик Віра Іванівна | Бурштинський енергетичний коледж | 15.02.2016 |
4 | Гавриленко Галина Володимирівна | Коледж електронних приладів | 19.01.2016 |
5 | Якимів Надія Степанівна | Коледж електронних приладів | 19.01.2016 |
6 | Бриндзей Вікторія Вікторівна | Коледж електронних приладів | 15.02.2016 |
29.Керівник гуртка
1 | Лівчицька Любов Ярославівна-9 тарифний розряд | Калуський політехнічний коледж | 14.03.2016 |
30. Математика і інформатика
1 | Веркалець Роман Васильович- II категорія | Рогатинський аграрний коледж | 08.02.2016 |
2 | Драган Зоряна Богданівна-вища | Рогатинський аграрний коледж | 08.02. 2016 |
31.Викладачі основ здоров’я
1 | Бурдяк Назар Андрійович | Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва | 15.02.2016 |
Методист ради директорів Панчук Г.Т.