Звіти

Звіт про проведення

засідання методичного об’єднання

заступників директорів з виховної роботи закладів освіти

І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області

02 жовтня 2019 року

02 жовтня 2019 року на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області на тему: «Впровадження нових форм виховної роботи як засіб підвищення компетентності та розвитку креативної особистості».

зв1  зв2

В засідання прийняли участь 18 заступників директорів з виховної роботи закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області, Дяків Оксана Володимирівна – головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також служба у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

На порядку денному засідання розглядалися питання щодо забезпечення прав дітей, шляхи вирішення складних ситуацій та обмін досвідом у роботі та підготовці дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до самостійного життя. Заступник начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Дутчак Ірина Вацлавівна зупинилась на актуальних питаннях законодавства, що регулює захист дитини, нормативно-правових документах у сфері забезпечення прав дитини, органів опіки та піклування і особливу увагу приділила актуальним питанням дотримання прав та інтересів дітей вразливих категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Начальник відділу з питань правового захисту дітей Гищук Тетяна Романівна та виконувач обов’язків начальника відділу з питань опіки та піклування Войціховська Ольга Іванівна розповіли про забезпечення прав та законних інтересів дітей та надання методичної та консультативної допомоги у вирішенні питань щодо соціального захисту дітей.

зв3

 

Важливе місце в засіданні методичного об’єднання мало питання про організацію роботи обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області у 2019-2020 н. р. та завдання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи щодо розв’язання проблемного питання на новий навчальний рік.

Оксана Дяків разом з головою методичного об’єднання, заступником директора з виховної роботи Івано-Франківського коледжу фізичного виховання зупинились на обговоренні рішення ради директорів коледжів, технікумів (училищ) Івано-Франківської області від 12.09.2019 року протокол № 1 «Про участь коледжів у конкурсах художньої самодіяльності та проведення звітів колективів».

Обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи висловлюють щирі слова вдячності ректору Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Зуб’яку Роману Миколайовичу за надану можливість проведення засідання в закладі.

Голова ОМО заступників директорів

з виховної роботи                                                                С.Г. Вознюк