Замовлення
на курси підвищення кваліфікації
педагогічних працівників
на 2018 р.
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Прізвище, ім’я, по батькові | Назва закладу | Категорія, звання | Планується атестуватися | |||
Фізика |
2018 | Дати | ||||
Стеренчак Лілія Василівна | Бурштинський торговельно-економічний коледж | вища |
29.01 08.02 |
|||
Цупик ОксанаМихайлівна + астрономія |
Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ |
спеціаліст |
+ |
29.01 08.02 |
||
Симчич Ірина Петрівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум |
вища |
+ |
29.01 08.02 |
||
Римик Світлана Михайлівна + астрономія |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу |
вища |
29.10 09.11 |
|||
Федорович Ольга Йосипівна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | + |
29.01 08.02 |
|||
Калитчук Іван Васильович | Снятинський коледж ПДАТУ | вища |
14.05 25.05 |
|||
Майданська Світлана Романівна | Снятинський коледж ПДАТУ |
14.05 25.05 |
||||
Кравчук Марія Дмитрівна | Надвірнянський коледж НТУ | друга | + |
29.01 08.02 |
||
Левкун Марія Петрівна | Надвірнянський коледж НТУ | друга |
14.05 25.05 |
|||
Юзюк Богдан Дмитрович | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | вища |
03.12 14.12 |
|||
Солоненко Роман Дмитрович +астрономія |
КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища,викладач методист |
29.10 09.11 |
|||
Кельбас Богдан Андрійович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища,викладач методист |
29.10 09.11 |
|||
Гусак Микола Павлович + астрономія |
Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
03.12 14.12 |
|||
Фізичне виховання
Демків Ярослав Михайлович | Івано-Франківський базовий медичний коледж | перша | + |
15.01 25.01 |
Мацевко Надія Романівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | перша | + |
26.02 09.03 |
Міронова Лілія Миколаївна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | вища | 26.03-06.04 | |
Торган Михайло Іванович | Бурштинський торговельно-економічний коледж | спеціаліст | 22.10-02.11 | |
Жилюк Вадим Пилипович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист | 19.11-30.11 | |
Мельник Світлана Вікторівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист | 22.10-02.11 | |
Пірус Ольга Анатоліївна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист | 26.03-06.04 | |
Постернак Зоя Олексіївна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист | 19.11-30.11 | |
Серман Василь Іванович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист |
22.10- 02.11 |
|
Нейман Антоніна Василівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища | 14.05-25.05 | |
Барчук Богдан Васильович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища | 19.11-30.11 | |
Кабан Василь Іванович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища | 26.03-06.04 | |
Пасічняк Інна Романівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | перша | 26.03-06.04 | |
Озарко Олег Петрович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | перша | 10.12-21.12 | |
Маріна Леся Ярославівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | друга | 14.05-25.04 | |
Данилюк Петро Петрович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | друга | 14.05-25.04 | |
Шарий Іван Іванович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | друга | 10.12-21.12 | |
Колодій Віра Йосипівна | Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ | спеціаліст | 22.10- 02.11 | |
Юрик Василь Васильович | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | друга | 14.05-25.04 | |
Кравчук Руслан Іванович | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища | + |
15.01 25.01 |
Клєшторний Анатолій Гнатович | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища |
04.06 15.06 |
|
Ковтуник Роман Дмитрович | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища |
04..06 15.06 |
|
Касько Оксана Миколаївна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | перша | + |
15.01 25.01 |
Вихованець Світлана Василівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | 10.12-21.12 | ||
Лаготюк Олександр Димидович | Снятинський коледж ПДАТУ | вища | + |
26.02 09.03 |
Корнута Любомир Васильович | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | вища, викладач методист | 10.12-21.12 | |
Островський Ярослав Геннадійович | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | вища, викладач методист | 04.06 15.06 | |
Вінтоняк Ярослав Васильович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища |
04.06 15.06 |
Українська мова та література, зарубіжна література
Корженюк Наталія Володимирівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | спеціаліст |
10.09 21.09 |
|
Струк Мар’яна Василівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | друга |
29.01 08.02 |
|
Черковський Роман Васильович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
29.01 08.02 |
Географія
Вацеба Мирослава Василівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | перша |
+
|
29.01 16.02 |
Макар Марія Ігорівна | Бурштинський торговельно-економічний коледж | спеціаліст | + |
29.01 16.02 |
Венцик Наталія Миколаївна | Надвірнянський коледж НТУ | вища |
24.09 05.10 |
|
Гуринович Ліна Дмитрівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
29.10 16.11 |
Основи економіки
Басараб Галина Василівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | друга |
26.02 16.03 |
|
Кушнірик Марія Михайлівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | друга | 26.02-16.03 |
Німецька мова
Гафійчук Олеся Іванівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | перша | + |
26.02 09.03 |
Шиян-Лагойда Зоряна Миколаївна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | спеціаліст | + |
26.02 09.03 |
Пирин Галина Богданівна | КВНЗ "Прикарпатський лісогосподарський коледж" | перша |
16.04 27.04 |
|
Федорович Марія Володимирівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | вища |
16.04 27.04 |
|
Хромчак Людмила Ярославівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | перша |
16.04 27.04 |
|
Харащук Ірина Василівна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | вища | + |
26.02 09.03 |
Практичний психолог
Брус Валентина Петрівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист |
10.12 21.12 |
|
Кудря Христина Михайлівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | друга |
10.12 21.12 |
|
Паненкова Лідія Богданівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища, викладач-методист |
10.12 21.12 |
|
Ходак Михайло Михайлович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища, викладач-методист |
10.12 21.12 |
Зарубіжна література
Наливайченко Андрій Іванович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища | 01.10-12.10 | |
Литвин Мирослава Миколаївна | Рогатинський державний аграрний коледж | перша |
+ |
15.01 25.01 |
Чорній Інна Василівна | Тлумацький коледж ЛНАУ | спеціаліст |
05.11 16.11 |
|
Терновська Ірина Ігорівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | спеціаліст | + |
19.02 02.03 |
Яців Ольга Анатоліївна | Калуський коледж культури та мистецтв | вища |
05.11 16.11 |
Бібліотекарі
Кіт Світлана Василівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | 9 т. р. ЄТС |
12.02 23.02 |
|
Дозорець Любов Іванівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища |
16.10 26.10 |
Соціальний педагог
Савків Ніна Степанівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | спеціаліст |
29.10 02.11 |
|
Совтус Наталя Ярославівна | Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ | спеціаліст | + |
19.02 02.03 |
Федоранчак Уляна Ярославівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища | + |
19.02 02.03 |
Вихователь гуртожитку
Стефурак Тарас Васильович | Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ | вища |
29.01 16.02 |
Захист Вітчизни
Бегін Ярослав Васильович | Тлумацький коледж ЛНАУ | перша | + |
19.02 02.03 |
Косяк Сергій Дмитрович |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | спеціаліст |
19.11 30.11 |
|
Антонюк Василь Миколайович | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | вища,викладач методист |
19.11 30.11 |
Математика,інформатика
Зінько Світлана Михайлівна |
Музичне училище імені Дениса Січинського | вища |
12.02 02.03 |
|
Шуфнарович Мар’яна Антоніївна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | вища |
12.02 02.03 |
|
Юрочко Ольга Михайлівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | вища |
12.02 02.03 |
Інформатика
Василів Микола Миколайович | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | спеціаліст | + |
05.03 16.03 |
Никорак Ярослав Ярославович | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | перша | + |
05.03 16.03 |
Гошовський Андрій Богданович | КВНЗ "Прикарпатський лісогосподарський коледж" | перша | + |
05.03 16.03 |
Волчовський Роман Володимирович | КВНЗ "Прикарпатський лісогосподарський коледж" | перша |
16.10 26.10 |
|
Хільчук Світлана Миколаївна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | перша | + |
05.03 16.03 |
Олійник Галина Ярославівна | Надвірнянський коледж НТУ | вища, викладач-методист |
16.10 26.10 |
|
Тарасенко Оксана Петрівна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | вища | + |
05.03 16.03 |
Грещук Дмитро Ігорович |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | друга |
16.10 26.10 |
Біологія
Павлюк Василина Святославівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | спеціаліст | + |
15.01 02.02 |
Дяків Галина Мирославівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища |
05.03 23.03 |
|
Петруняк Любов Дмитрівна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | + |
15.01 02.02 |
|
Шуляр Юлія Ярославівна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | + |
15.01 02.02 |
Християнська етика
Павлик Дмитро Йосипович | КВНЗ "Прикарпатський лісогосподарський коледж" | друга | + |
29.01 08.02 |
Автосправа(трудове навчання)
Палюткін Сергій Олександрович | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища | + |
26.02 09.03 |
Безпека життєдіяльності
Карабінович Мар’яна Миколаївна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» |
04.06 |
Хімія
Федорів Мар’яна Зіновіївна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» |
03.12 14.12 |
|||
Грицак Надія Володимирівна |
ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | вища |
03.12 14.12 |
||
Корецька Галина Романівна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | вища |
03.12 14.12 |
||
Маскович Степан Михайлович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
03.12 14.12 |
||
Музичне мистецтво
Скільський Микола Степанович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища |
15.01 25.01 |
|
Пірус Владислав Володимирович + фортепіано | Калуський коледж культури та мистецтв | вища | + |
15.01 25.01 |
Ортинський Роман Гнатович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
10.10 19.10 |
Англійська мова
Федорак Світлана Іванівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | спеціаліст | + |
15.01 26.01 |
Візітіу Наталія Миколаївна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист | 16.03 | |
Сулейманова Інна Євгенівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | перша | + |
15.01 26.01 |
Федун Наталія Віталіївна | Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ | спеціаліст |
26.03 06.04 |
|
Насадик Зоряна Іванівна | Тлумацький коледж ЛНАУ | вища |
26.03 06.04 |
|
Кравченко Ірина Михайлівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | вища |
26.03 06.04 |
|
Cидорів Сергій Миколайович | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | перша | + |
15.01 26.01 |
Пирин Галина Богданівна | КВНЗ "Прикарпатський лісогосподарський коледж" | перша |
16.04 27.04 |
|
Івантишин Христина Іванівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | друга |
11.06 22.06 |
|
Кузьмінська Олеся Володимирівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | друга | 16.03 | |
Богович Оксана Михайлівна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | вища | 16.03 | |
Богач Оксана Михайлівна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | + | 15.01 26.01 | |
Шкурган Аліна Богданівна | Снятинський коледж ПДАТУ | друга |
11.06 22.06 |
|
Тимків Тетяна Володимирівна | Надвірнянський коледж НТУ | спеціаліст | + |
15.01 26.01 |
Дуб Інеса Володимирівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | вища | + |
15.01 26.01 |
Кравчук Валентина Юріївна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища,викладач методист |
26.03 06.04 |
|
Литвинська Вікторія Ярославівна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | вища |
11.06 22.06 |
|
Андрейчук Романа Дмитрівна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка |
вища, викладач-методист |
+ |
15.01 26.01 |
Брюх Лідія Олексіївна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка |
вища, викладач-методист |
+ |
15.01 26.01 |
Харащук Ірина Василівна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | вища | + |
15.01 26.01 |
Гаврилюк Євгенія Михайлівна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | вища | + |
15.01 26.01 |
Яремчук Ірина Михайлівна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | вища |
16.04 27.04 |
|
Біла Уляна Романівна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка |
вища, викладач-методист |
+ | 05.02 |
Підгорна Галина Григорівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
16.04 27.04 |
|
Федюк Оксана Ярославівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | друга |
11.06 22.06 |
Математика
Гаріджук Леся Михайлівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | перша | + |
22.01 02.02 |
Травінська Галина Іванівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | вища, викладач-методист |
24.09 05.10 |
|
Свірідова Іванна Василівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | перша |
10.09- 21.09 |
|
Шулепа Світлана Георгіївна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | вища |
24.09 05.10 |
|
Зубко Наталія Іванівна | Надвірнянський коледж НТУ | спеціаліст |
14.05 25.05 |
|
Костишин Оксана Михайлівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | вища |
24.09- 05.10 |
|
Ганцяк Василь Миколайович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища,викладач методист |
10.09 21.09 |
|
Кіщук Наталія Василівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | перша |
22.10 02.11 |
|
Щипковський -Бідюк Олег Васильович |
ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | вища,викладач методист |
14.05 25.05 |
|
Перевізник Ірина Антонівна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | вища |
24.09 05.10 |
|
Батюк Володимира Михайлівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища,викладач методист | 16.04-27.04 | |
Воронцова Олександра Богданівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища | 16.04-27.04 | |
Федейко Ірина Мирославівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища,викладач методист |
16.04 27.04 |
Художня культура, образотворче мистецтво
Павелко Роксолана Олегівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» |
10.09 21.09 |
||
Макота Оксана Дмитрівна + мистецтво |
КВНЗ "Прикарпатський лісогосподарський коледж" | друга | + |
15.01 25.01 |
Луканюк Галина Іванівна. | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | друга |
19.11 30.11 |
|
Білоус Михайло Миколайович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища,викладач методист |
19.11 30.11 |
|
Венц Юлія Ярославівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | перша |
26.03 06.04 |
|
Салій Олександра Василівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | перша |
10.09 21.09 |
|
Гриців Роман Петрович(кер.гуртка) |
ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | спеціаліст |
10.09 21.09 |
|
Івахнюк Віта Станіславівна | Калуський коледж культури та мистецтв | друга |
19.11 30.11 |
|
Височанська Уляна Іванівна | Калуський коледж культури та мистецтв | спеціаліст |
10.09 21.09 |
|
Штундер Ірина Ігорівна | Калуський коледж культури та мистецтв | спеціаліст |
19.11 30.11 |
|
Зіняк Ірина Мирославівна | Калуський коледж культури та мистецтв | спеціаліст |
26.03 06.04 |
Історія
Вацеба Мирослава Василівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | перша |
+ |
15.01 25.01 |
||
Басараб Галина Василівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | друга |
23.04 27.04 |
|||
Грибіш Степан Миколайович | Бурштинський торговельно-економічний коледж | перша | + |
15.01 25.01 |
||
Хруслов Борис Григорович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист |
23.04 27.04 |
|||
Кошак Надія Богданівна | Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ | вища |
14.05 25.05 |
|||
Дашавець Лідія Ярославівна | Рогатинський державний аграрний коледж | друга | 05.11-16.11 | |||
Хромей Галина Василівна | Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ |
вища, старший викладач |
+ |
15.01 25.01 |
||
Ярема Мар’яна Миколаївна | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | спеціаліст | + |
05.02 16.02 |
||
Копійчук Юлія Романівна | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | спеціаліст |
14.05 25.05 |
|||
Гірняк Тетяна Василівна | КВНЗ "Прикарпатський лісогосподарський коледж" | вища | + |
15.01 25.01 |
||
Николин Микола Омелянович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ |
14.05 25.05 |
||||
Ціцюра Михайло Володимирович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ |
10.04 20.04 |
||||
Андріяшко Оксана Іванівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища,викладач методист | + |
15.01 25.01 |
||
Булка Ольга Вадимівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | перша | + |
15.01 25.01 |
||
Випасняк Андрій Іванович |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | перша | + |
05.02 16.02 |
||
Глаголюк Василь Петрович | Коломийський коледж Інституту управління природними ресурсами«КРОК» | вища, викладач методист |
10.04 20.04 |
|||
Тацуняк Наталя Володимирівна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | друга | + |
05.02 16.02 |
||
Савчинець Галина Дмитрівна | Надвірнянський коледж НТУ | вища, викладач методист |
23.04 27.04 |
|||
Паньків Лариса Іванівна | Надвірнянський коледж НТУ | вища |
14.05 25.05 |
|||
Костюк Вікторія Василівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | спеціаліст |
14.05 25.05 |
|||
Якубовський Ярослав Миколайович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | вища, викладач методист |
10.04 20.04 |
|||
Малик Іван Васильович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища, викладач методист |
05.11 16.11 |
|||
Риндич Роман Ярославович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
20.03 16.10 |
|||
Біологія та хімія
Семанів Наталія Василівна + основи здоров’я |
Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, викладач-методист |
01.10- 19.10 |
|
Бондаренко Юлія Ігорівна |
Музичне училище імені Дениса Січинського |
перша |
05.11 23.11 |
|
Козак Леся Юріївна | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | перша | + |
05.02 23.02 |
Олексин Романія Михайлівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | друга |
01.10 19.10 |
|
Фітьо Ірина Василівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | спеціаліст | + |
05.02 23.02 |
Українська мова
Кисляк Леся Несторівна | Івано-Франківський юридичний коледж національного університету «ОЮА» | вища | + | 15.01-26.01 |
Верес Михайло Йосипович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | вища, старший вчитель | + | 15.01-26.01 |
Козар Людмила Степанівна | Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ | ІІ категорія | + |
15.01 26.01 |
Сидорук Оксана Миколаївна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | вища |
16.04 27.04 |
|
Скиданчук Олена Михайлівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | перша | + |
26.02 09.03 |
Полякова Тетяна Вікторівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» | вища |
04.06 15.06 |
|
Нарожняк Наталя Миколаївна | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | спеціаліст |
14.05 25.05 |
|
Ковальчук Любов Степанівна | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | вища |
14.05 25.05 |
|
Скригунець Наталія Казимирівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | вища, викладач методист | + |
26.02 09.03 |
Белова Олена Євгенівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | вища |
14.05 25.05 |
|
Панчишин Мар’яна Василівна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | + |
26.02 09.03 |
|
Лис Ірина Володимирівна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» |
29.05 08.06 |
||
Олійник Оксана Михайлівна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» |
14.05 25.05 |
||
Томин Ганна Юріївна | Надвірнянський коледж НТУ | вища, викладач-методист |
24.09 05.10 |
|
Іроденко Тетяна Богданівна | Надвірнянський коледж НТУ | вища, викладач-методист |
08.10 19.10 |
|
Цимбалюк Іванна Богданівна | Надвірнянський колледж НТУ | перша |
03.12 14.12 |
|
Голинська Руслана Степанівна | Надвірнянський коледж Національного транспортного університету | перша | + |
26.02 09.03 |
Попович Лілія Степанівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | вища |
12.03 23.03 |
Французька мова
Брюх Лідія Олексіївна |
Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | вища, викладач-методист | + |
12.03- 23.03 |