Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Замовлення
на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів вищої освіти , що здійснюють підготовку молодших спеціалістів
2019 р.
Історія
№ |
Прізвище, ім’я по батькові |
Назва навчального закладу | Дата проведення |
1 | Смушак Валерій Михайлович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 01.04 |
2 | Самборський Олег Степанович | Тлумацький коледж ЛНАУ | 04.03 |
3 | Стасюк Ігор Зіновійович | Калуський коледж культури і мистецтв | 28.01 |
4 | Грапенюк Анна-Марія Петрівна | Калуський коледж культури і мистецтв | 02.12 |
5 | Лицур Наталія Миколаївна | Калуський коледж культури і мистецтв | 03.06 |
6 | Ружанський Петро Володимирович | Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | 03.06 |
7 | Кіцул Людмила Миколаївна | КВНЗ «Прикарпатський лісогосподарський коледж» | 07.10 |
8 |
Левандовський Володимир Михайлович |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | 28.01 |
9 | Попович Орест Іванович | Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського | 14.01 |
10 | Зварич Василь Данилович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 07.10 |
11 | Боднарчук Олег Васильович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 28.01 |
12 | Федорів Наталія Петрівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 07.10 |
13 | Соник Любомира Іванівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 04.03 |
14 | Томків Віра Володимирівна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | 28.01 |
15 | Коваленко Ольга Василівна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | 04.03 |
16 | Іванішин Володимир Дмитрович | Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ | 28.01 |
17 | Слободян Михайло Іванович | Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ | 03.06 |
18 | Фучко Василь Богданович | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 28.01 |
19 | Друк ОльгаГерасимівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 04.03 |
20 | Людкевич Людмила Володимирівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 03.06 |
Англійська мова
1 | Станчак Ірина Титівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 18.02 |
2 | Яремчук Ірина Михайлівна | Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | 11.03 |
3 | Івасик Лілія Василівна | Надвірнянський коледж НТУ | 28.01 |
4 | Ісопенко Наталія Йосипівна | Надвірнянський коледж НТУ | 07.10 |
5 | Семеген Марія Михайлівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 18.02 |
6 |
Ільків Оксана Михайлівна |
Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 09.09 |
7 | Хомик Наталія Михайлівна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | 11.03 |
8 | Процишин Наталія Андріївна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника | 11.03 |
9 | Юзюк Оксана Петрівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 01.04 |
10 |
Товстенюк Сніжана Володимирівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 18.02 |
Німецька мова
1 | Медейчук Олександра Миколаївна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 20.05 |
2 | Головчак Любов Андріївна | Калуський коледж культури і мистецтв | 20.05 |
3 | Литвинюк Микола Михайлович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 01.04 |
4 | Якула Наталія Михайлівна | Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ | 20.05 |
5 | Лемішка Марта Борисівна | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 20.05 |
6 | Ябчаник Юлія Іванівна | Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ | 20.05 |
7 | ДанилюкНаталія Василівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 14.01 |
8 | Насадик Зоряна Іванівна | Тлумацький коледж ЛНАУ | 01.04 |
Біологія, хімія, екологія
1 |
Стефанівська Лідія Теодорівна |
Калуський коледж культури і мистецтв | 04.03 |
2 |
КукурудзСвітлана Миколаївна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | 11.02 |
3 | Бабчук Лілія Романівна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | 04.03 |
4 | Скочинська Роксана Романівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 11.02 |
5 | Комашко Оксана Василівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 11.02 |
6 | Макар Марія Ігорівна | Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ | 04.03 |
7 | Мельничук Лідія Євгеніївна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 04.03 |
8 | Струтинська Олександра Василівна | Коломийський коледж Інституту управління природними ресурсами «КРОК» | 04.03 |
Біологія, основи здоров’я,природознавства
1 | Картавих Марта Орестівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 04.11 |
2 | Хруслова Галина Тимофіївна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 04.11 |
3 | Барикова Лілія Борисівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 04.11 |
4 | Томенчук Світлана Іванівна | Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | 09.09 |
5 | Штогрин Галина Миколаївна | Надвірнянський коледж НТУ | 04.11 |
6 | Печіль Вітослава Василівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 09.09 |
7 | Горблянська Ірина Юріївна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника | 09.09 |
Фізичне виховання
1 | Миронова Надія Володимирівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 28.01 |
2 | Круховський Роман Петрович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 18.03 |
3 | Винничук Петро Петрович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 18.03 |
4 | Сем’янчук Роман Михайлович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 18.02 |
5 | Кушмелюк Василь Іванович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 02.12 |
6 | Кушмелюк Андрій Васильович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 09.09 |
7 | Перегінець Михайло Іванович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 09.09 |
8 | Яковенко Людмила Іванівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 18.02 |
9 | Пожар Юрій Юрійович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 02.12 |
10 | Пасічняк Любомир Васильович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 18.03 |
11 | Дмитрів Роман Васильович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 15.04 |
12 | Соверда Ірина Юріївна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 15.04 |
13 | Генюк Людмила Василівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 02.12 |
14 | Гекманюк Василь Іванович | Надвірнянський коледж НТУ | 09.09 |
15 | Прохніцький Богдан Валерійович | Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського | 28.01 |
16 | СасВіталійБогданович | Рогатинський державний аграрний коледж | 07.10 |
17 | Глинянюк Роман Степанович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 07.10 |
18 | Озарко Олег Петрович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 28.01 |
19 | Юрчук Оксана Володимирівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 20.05 |
20 | Яценко Віталій Володимирович | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 18.02 |
21 | Торган Михайло Іванович | Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ | 28.01 |
22 | Робур Іван Степанович | Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ | 10.06 |
23 |
Салата Ольга Василівна |
Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 07.10 |
24 | Зеленяк Андрій Романович | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | 20.05 |
25 | Антонюк Василь Миколайович | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | 10.06 |
26 | Бурченя Віктор Дмитрович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 28.01 |
27 | Гаценко Сергій Олексійович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 18.02 |
28 | Тихий Богдан Михайлович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 18.02 |
29 | Кицька Олег Васильович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 20.05 |
30 | Островський Станіслав Казимирович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 18.03 |
31 | Жупанський Роман Михайлович | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 20.05 |
32 | Неспяк Михайло Васильович | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 20.05 |
Українська мова і література
1 | Вільна дата | 04.03 | |
2 | Циганюк Тетяна Вікторівна | Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | 28.10 |
3 | Курчій Дмитро Дмитрович | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | 11.03 |
4 |
Бойчук Ольга Володимирівна |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | 28.01 |
5 | Федак Тетяна Іванівна | Надвірнянський коледж НТУ | 04.03 |
6 | Палійчук Марія Василівна | Снятинський коледж ПДАТУ | 10.06 |
7 | Шлемко Марія Степанівна | Снятинський коледж ПДАТУ | 13.05 |
8 | Сташків Ольга Володимирівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 23.09 |
9 | Ткачук Оксана Богданівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 23.09 |
10 | Грицюк Христина Ігорівна | Надвірнянський коледж НТУ | 04.11 |
11 | Боднар Наталія Володимирівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 14.01 |
12 | Рубич Ольга Антонівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 04.11 |
13 | Іванців Олександра Степанівна | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 01.04 |
14 | Коп’як Галина Степаівна | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 07.10 |
15 | Загорняк Марта Дмитрівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 15.04 |
16 | Томич Оксана Ярославівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 28.10 |
17 | Данилець Ольга Богданівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 07.10 |
18 | Широких Марія Василівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 14.01 |
Українська мова і література, зарубіжна література
1 | Підгайна Світлана Михайлівна | Снятинський коледж ПДАТУ | 18.02 |
2 |
Мудрицька Любов Григорівна |
КВНЗ «Прикарпатський лісогосподарський коледж» | 09.09 |
3 | Князюк Тетяна Василівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 25.02 |
Математика
1 | Святкевич Наталія Володимирівна | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | 11.02 |
2 |
Закальницька Мар’яна Іванівна |
Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | 11.02 |
3 | Красілич Надія Степанівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 18.11 |
4 | Миронишин Людмила Василівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 18.03 |
5 | Пиц Світлана Анатолівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 18.11 |
6 | Томин Галина Богданівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 07.10 |
7 | Калина Лілія Ігорівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника | 07.10 |
8 | Тринога Любов Орестівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника | 07.10 |
9 | Ковбас Людмила Петрівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника | 09.09 |
10 | Тофан Юліана Петрівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 06.05 |
11 | Катеринюк Ірина Василівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 01.04 |
12 | Федорак Оксана Іванівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 01.04 |
Математика, фізика
1 | КлюкаСвітлана Ярославівна | Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | лютий 2020 |
2 | Николин Тетяна Мирославівна | Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ | лютий 2020 |
3 | Лапчак Леся Іванівна | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | лютий 2020 |
4 | Марущак Анна Романівна | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | лютий 2020 |
Математика, інформатика
1 | Гречук Василь Юрійович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 25.02 |
2 | Стражник Ольга Ярославівна | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 25.02 |
Інформатика
1 | Стехнович Іван Степанович | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | 28.01 |
2 | Пронь Ольга Василівна | Калуський коледж культури і мистецтв | 01.04 |
3 | Пастушак Роман Васильович | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 28.01 |
4 | Лучинська Ольга Тарасівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 01.04 |
5 | Строєва ГалинаВолодимирівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 11.02 |
6 | Магас Мирослава Василівна | КВНЗ «Прикарпатський лісогосподарський коледж» | 13.05 |
Фізика, астрономія
1 | Вихованець Світлана Василівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 11.02 |
2 |
Мерена Роман Іванович |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | 01.04 |
3 | Бірчак Тарас Васильович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 11.02 |
4 | Кравець Олександр Романович | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 21.10 |
5 |
Заник Василь Васильович |
Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 01.04 |
6 | Мельник ІванВасильович | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 21.10 |
7 | Ковдриш Оксана Миколаївна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | 01.04 |
8 | Кучірко Оксана Іванівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 01.04 |
9 |
Вінокурова Людмила Вадимівна |
Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 11.02 |
10 | Доміна Віра Володимирівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 11.02 |
11 | Стеренчак Ростислав Миронович | Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ | 21.10 |
12 | Магас Мирослава Василівна | КВНЗ «Прикарпатський лісогосподарський коледж» | 21.10 |
Соціальні педагоги
1 | Жданович Оксана Михайлівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 22.04 |
2 | Солецька Наталія Анатоліївна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 22.04 |
3 | Чехович Марія Дмитрівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 22.04 |
Практичні психологи (викладачі психологічних дисциплін)
1 | Пилип’юк Надія Борисівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 25.02 |
2 | Стефанівська Лідія Теодорівна | Калуський коледж культури і мистецтв | 25.02 |
3 | Щавінський Ігор Ярославович | Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 08.04 |
4 | Князевич Марія Василівна | ДВНЗ «Калуський політехнічний коледж» | 08.04 |
5 | Дмитришин Ігор Петрович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 08.04 |
6 | Мельничук Наталія Ігорівна | Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ | 08.04 |
Педагоги-організатори
1 | Акімова Тетяна Анатоліївна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 18.03 |
2 | Мельник Леся Ігорівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 18.03 |
Захист вітчизни
1 | Відливаний Богдан Миколайович | Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ | 25.02 |
2 |
Лесіцький Михайло Миронович |
Медичний коледж ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» | 18.11 |
3 | Бурачок Василь Михайлович | Коледж електронних приладів ІФНТУНГ | 25.02 |
4 | Форович Олег Володимирович | КВНЗ “Прикарпатський лісогосподарський коледж» | 18.11 |
Вихователь гуртожитка
1 | Кришталович Мирослава Василівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 16.09 |
2 | Базюк Ганна Михайлівна | Рогатинський державний аграрний коледж | 25.02 |
3 | Симчич Любов Ярославівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 25.02 |
4 | Гончаренко Тетяна Вікторівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 25.02 |
5 | Руда Ірина Степанівна | Бурштинський торговельно-економічний коледж КНТЕУ | 16.09 |
6 | Попадюк Оксана Василівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 16.09 |
Бібліотекарі
1 | Дикунська Катерина Михайлівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 03.06 |
2 | Козій Уляна Іванівна | Івано-Франківський базовий медичний коледж | 03.06 |
3 |
Скрипник Галина Миколаївна |
Коломийський індустріально-педагогічний технікум | 03.06 |
4 | Дутчак Вікторія Ігорівна | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 03.06 |
5 | Підлетейчук Марія Григорівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 04.02 |
6 | Харабарук Любов Михайлівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 03.06 |
Зарубіжна література
1 | Кенюк Тетяна Василівна | Коломийський медичний коледж ім.І.Франка | 27.05 |
2 | Григораш Оксана Михайлівна | Надвірнянський коледж НТУ | 04.11 |
3 | Кучерян Тетяна Іванівна | Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ | 04.11 |
Образотворче мистецтво, художня культура
1 | Лобурак Інна Сергіївна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 18.03 |
2 | Дмитришин Ігор Петрович | Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ | 28.01 |
3 | Сорока Оксана Василівна | Івано-Франківський коледж ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника | 28.01 |
4 | Томич Оксана Ярославівна | Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» | 18.03 |
Музичне мистецтво (керівники гуртків художньо-естетичного профілю)
1 | Шумелда Уляна Орестівна | Івано-Франківський коледж фізичного виховання НУФВСУ | 27.05 |
2 | КазімірчукРоманГригорович | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 04.03 |
Хореографія (керівники гуртівхореографічного мистецтва)
1 | Якубів Мар’яна Богданівна | КВНЗ «Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради» | 18.11 |
Географія
1 | Лицур Наталія Миколаївна | Калуський коледж культури і мистецтв | 11.02 |
2 | Гаврилюк Оксана Вікторівна | Коломийський економіко-правовий коледж КНТЕУ | 11.02 |
Географія, природознавство, основи економіки
1 | Стасюк Ігор Зіновійович | Калуський коледж культури і мистецтв | 04.03 |
2 | Вишиванюк Марія Михайлівна | Коломийський коледж Інституту управління природними ресурсами «КРОК» | 04.03 |
Охорона праці
1 | Швець РоманіяІванівна | Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу | 04.11 |
2 | Гуцуляк Ігор Тарасович | Тлумацький коледж ЛНАУ | 04.11 |