Звіти

Звіт про проведення онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області

23 грудня 2020 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету» відбулося онлайн засідання  обласного методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

image002.jpg

Модератором  засідання, проведеного за допомогою сервісу  Google Meet, виступив голова ОМО В.В. Угорчук – кандитат фізико-математичних наук, викладач циклової комісії природничо - математичних дисциплін ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ».

Технічну підтримку надав «Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірянський фаховий коледж НТУ»

Участь у конференції прийняли всі заклади освіти області.

З вітальним словом виступив Скрипник В.С., доктор технічних наук, заступник директора з навчальної роботи ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», який розповів про співпрацю коледжу з міжнародними партнерами з США та наголосив на важливості розвитку природничих спеціальностей.

Учасники зустрічі жваво обговорили проблеми дистанційного навчання в умовах національного карантину, поділились досвідом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання та впровадженням інноваційних технологій  за нестандартних умов навчання.

fimage004.jpg   fimage006.jpg   fimage008.jpg

Засідання відбулося відповідно до програми:

  • Про підсумки роботи методичного об’єднання викладачів фізики за 2019-2020 н.р. В.В. Угорчук.
  • Обговорення та затвердження  плану роботи обласного методичного об’єднання  викладачів фізики на 2020-2021 н.р. В.В. Угорчук та учасники засідання.
  • Майстер клас «Творчо-пошукова робота з фізики». В.В. Угорчук.
  • Доповідь «Проектування, організація та проведення навчальних занять з фізики за допомогою нових педагогічних та інформаційних технологій в умовах дистанційного навчання». М.П. Левкун, М.Д. Кравчук, Л. В. Калакура.
  • Вдосконалення банку даних (задачі  по розділах фізики) для підготовки до обласної олімпіади з фізики серед вищих навчальних закладів  І та II рівнів акредитації на 2020-2021 навчальний рік В.В. Угорчук та учасники засідання.
  • Огляд методичної літератури та сучасних електронних навчальних видань. В.В. Угорчук та учасники засідання.

   fimage010.jpg 

fimage012.jpg

Висловлюємо слова вдячності всім учасникам засідання!